M a j m a s z

 

 

„Nakrycia stołu”

 

Autoryzowany dystrybutor Gerlach SA

Pełny asortyment produktów, hurt i detal

 

 

Zapraszamy do zakupów na naszych aukcjach

 

Dzisiejszy Gerlach to prężna polska firma z tradycjami sięgającymi 1760 roku, której produkty są cenione na całym świecie. Gerlach SA sprzedaje swoje wyroby pod logo Gerlach jak również pod markami Heywood  i Henniger (sztućce srebrne i porcelana złocona).

W ofercie Gerlach SA przez nas proponowanej znajdziecie państwo blisko 50 modeli sztućców, kilkadziesiąt rodzai noży kuchennych, blisko czterdzieści kolekcji porcelany, szkło o podwyższonej wytrzymałości i kryształy, naczynia kuchenne (garnki), nożyczki oraz inne dodatki.

 

Ponieważ produkty Gerlach SA od lat odznaczają się najwyższą jakością i niepowtarzalnym wyglądem mamy pewność, że idealnie nadają się na prezenty dla każdego bez względu na wiek, na każdą okazję przynosząc radość posiadaczowi i budząc zachwyt wśród gości.

 

Jako autoryzowany dystrybutor Gerlach SA gwarantujemy Państwu, że zakupione w Majmasz-„nakryciastolu” towary są najwyższej jakości, oryginalne, fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, w najniższej sugerowanej przez Gerlach SA cenie, posiadają pełną wskazaną przez producenta gwarancje (do wszystkich zakupionych u nas wyrobów dołączamy paragon bądź fakturę która jest podstawą uznania ewentualnych reklamacji).

 

Towary zakupione u nas wysyłamy do państwa ubezpieczoną w 100 % przesyłką kurierską  lub mogą je Państwo odebrać osobiście w naszej siedzibie:

 

Majmasz-(”nakryciastolu”)

94-239 Łódź , ulica Łubinowa 54

od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

sobota 8-14 ( w miesiącach wakacyjnych tj. lipiec , sierpień nie pracujemy w soboty)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt :

Tel.  42 6111083

Fax. 42 6111821

Tel. kom. 600 018091

e-mail. Majmasz@majmasz.com.pl

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             

Majmasz

                                                                                                „Nakrycia stołu”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej znajdziecie Państwo krótką galerię zdjęć poszczególnych asortymentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sztućce

 

 

 

 

Naczynia kuchenne

 

Ekskluzywne naczynia kuchenne wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej , zostały stworzone myślą o wymagających odbiorcach, tacy którzy cenią sobie nowoczesne wzornictwo, prestiż i zdrowy styl przyrządzania potraw.

 

 

 

Noże

 

 

 

Porcelana

 

 

 

Szkło

 

 

 

PAKOWANIE

 

Niezmienną cechą opakowań tak charakterystyczną dla marki Gerlach, jest ich jakość, bowiem to one właśnie niosą pierwsze informacje o zamkniętych w nich produktach. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wyrobów spełniających często rolę ekskluzywnego prezentu. Tradycyjne kasety z wysokiej jakości drewna stanowią nierozerwalną całość z rozbudowanymi zestawami sztućców i w tej formie są przechowywane w domach naszych klientów przez wiele lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na nasze aukcje

 

Życzymy udanych zakupów,

Zespół Majmasz

“nakryciastolu”